Hakkımızda


Ataşehir Halı Yıkama - atasehir

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti sunuyoruz!


       Ataşehir halı yıkama atasehir, Ataşehir hali yikama, atasehir halı yıkama fiyatları, atasehir bahar halı yıkama, bahar halı yıkama atasehir, halı yıkama atasehir,ışıltı halı yıkama atasehir, atasehir halı yıkama şirketleri, berrak halı yıkama atasehir, tuhur halı yıkama atasehir, atasehir tuhur halı yıkama, genç halı yıkama atasehir, atasehir halı yıkama fabrikaları,atasehir halı yıkama firmaları, atasehir halı yıkama, atasehir Halı, Ataşehir hali yikama atasehir  Ataşehir halı yıkama atasehir, Ataşehir hali yikama, atasehir halı yıkama fiyatları, atasehir bahar halı yıkama, bahar halı yıkama atasehir, halı yıkama atasehir,ışıltı halı yıkama atasehir, atasehir halı yıkama şirketleri, berrak halı yıkama atasehir, tuhur halı yıkama atasehir, atasehir tuhur halı yıkama, genç halı yıkama atasehir, atasehir halı yıkama fabrikaları,atasehir halı yıkama firmaları, atasehir halı yıkama, atasehir Halı, Ataşehir hali yikama atasehir  Ataşehir halı yıkama atasehir, Ataşehir hali yikama, atasehir halı yıkama fiyatları, atasehir bahar halı yıkama, bahar halı yıkama atasehir, halı yıkama atasehir,ışıltı halı yıkama atasehir, atasehir halı yıkama şirketleri, berrak halı yıkama atasehir, tuhur halı yıkama atasehir, atasehir tuhur halı yıkama, genç halı yıkama atasehir, atasehir halı yıkama fabrikaları,atasehir halı yıkama firmaları, atasehir halı yıkama, atasehir Halı, Ataşehir hali yikama atasehir  Ataşehir halı yıkama atasehir, Ataşehir hali yikama, atasehir halı yıkama fiyatları, atasehir bahar halı yıkama, bahar halı yıkama atasehir, halı yıkama atasehir,ışıltı halı yıkama atasehir, atasehir halı yıkama şirketleri, berrak halı yıkama atasehir, tuhur halı yıkama atasehir, atasehir tuhur halı yıkama, genç halı yıkama atasehir, atasehir halı yıkama fabrikaları,atasehir halı yıkama firmaları, atasehir halı yıkama, atasehir Halı, Ataşehir hali yikama atasehir  Ataşehir halı yıkama atasehir, Ataşehir hali yikama, atasehir halı yıkama fiyatları, atasehir bahar halı yıkama, bahar halı yıkama atasehir, halı yıkama atasehir,ışıltı halı yıkama atasehir, atasehir halı yıkama şirketleri, berrak halı yıkama atasehir, tuhur halı yıkama atasehir, atasehir tuhur halı yıkama, genç halı yıkama atasehir, atasehir halı yıkama fabrikaları,atasehir halı yıkama firmaları, atasehir halı yıkama, atasehir Halı, Ataşehir hali yikama atasehir    

        Halı yıkama firmaları arasında güvenilir ve lider firmalardan bir olan Ataşehir Halı Yıkama Ataşehir ve ilçelerinde Firmamız 1.000 m2 kapalı halı fabrika alanı ve 10.000 m2 ‘kapasiteli halı kurutma alanı ile halı yıkama hizmeti vermektedir.
Ataşehir halı yıkama atasehir, Ataşehir hali yikama, atasehir halı yıkama fiyatları, atasehir bahar halı yıkama, bahar halı yıkama atasehir, halı yıkama atasehir,ışıltı halı yıkama atasehir, atasehir halı yıkama şirketleri, berrak halı yıkama atasehir, tuhur halı yıkama atasehir, atasehir tuhur halı yıkama, genç halı yıkama atasehir, atasehir halı yıkama fabrikaları,atasehir halı yıkama firmaları, atasehir halı yıkama, atasehir Halı, Ataşehir hali yikama atasehir            Fabrikamızda sektörün en son teknolojisine sahip tam otomatik halı yıkama makinaları, halı sıkma-kurutma makinaları ve halı paketleme makinaları ile profesyonel halı yıkama uzmanlarıyla kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız.Halılarınız fabrikamızın Türkiye’de tek olan Cam sera kapalı alanında kurutularak yılın her ayında %100 kuru olarak teslim edilir.
            Halı yıkama alanındaki son teknolojileri ve piyasanın en kaliteli ürünlerini kullanarak müşteri memnuniyeti esasına göre yıkanan halılarınız firmamızda aşağıdaki aşamalardan geçerek en dip noktasına kadar temizlenmektedir.
1. Halının teslim alınması: Ücretsiz servisimizle belirttiğimiz saatte halınız adresinizden teslim alınır.
2. Yıkama öncesi hazırlık: Halınızın vakumlu makinelerle tozu alınıp yıkama için hazır hale getirilir.
3. Leke Kontrolü: Özel ışıklandırılmış alanda tecrübeli personellerimizce leke kontrolü yapılır ve halınızın yıkama öncesi lekeleri çıkarılır.
4. Yıkama: Halınız biyolojik ERA111 NatureMax halı şampuanı ile otomatik halı yıkama makinalarımızda en dip noktasına kadar yıkanır ve kalıntı bırakılmadan durulanır.
5. Sıkma: Halınız zarar görmeden otomatik sıkma makinelerimizde yaklaşık %90 - %95 oranında suyu süzülür.
6. Kurutma: Halınız fabrikamızın Türkiye’de tek olan Cam sera kapalı alanda kurutmaya alınır. Halınız yağmur kar toza vb. koşullara maruz kalmadan yılın her ayında %100 kuru olarak teslim edilir.
7. Son kontrol işlemleri: Halınızın teslimata hazır olup olmadığı deneyimli personellerimizce kontrol edilir ve ihtiyaç halinde halınız tekrar leke çıkarma ve yıkama işlemlerine alınır.
8. Parfümleme: Halınız leke ve kalıntı bırakmayan parfümlerle
9. Paket: Teslimat esnasında halınızın dış etkenlerden zarar görmemesi için paketlenir ve teslimata hazır hale getirilir.
10. Teslimat: Halınız söz verdiğimiz saatte adresinize teslim edilir.

Misyonumuz
Müşterilerimize en mükemmel temizliği sunmak ve halı temizleme hizmetinde Türkiye’nin en kaliteli hizmetini sunan firmalardan biri olmak.

Vizyonumuz
Sektörün en gelişmiş teknolojileri, en kaliteli malzemelerini kullanarak deneyimli personellerle maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak.

Kalite Politikamız
Halı yıkama hizmetimizde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi 'ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.